omg! iletişim

  • 16 Kişilk Ekip
  • 11 Yıl Tecrübe
  • İstanbul
  • Teknoloji Donanım ve Ekipman
  • Perakende
  • E-ticaret
  • Enerji
  • Ev ürünleri

Şirket Hakkında

omg! iletişim olarak biz, harika şeyler yaratmayı seven multidisipliner bir iletişim ajansıyız. Güçlü markalar inşa etmeye ve iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmaya odaklandık. İşimiz sadece havalı kampanyalar ve gösterişli metrikler ile ilgili değil. Sorunları çözmekle, yenilikçi olmakla, yaratıcılığı kucaklamakla ve gerçekten neyin gerekli olduğunu anlamakla ilgili.

Güçlü markalar inşa etmeye ve iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmaya odaklandık. Fikirlerimizi öngörülebilir çözümlerin ötesine götürebilecek işbirlikçi, canlı ve çok disiplinli bir çalışma ortamı yarattık. İş zorluklarını içgörü, beceriklilik, kararlılık ve takım çalışmasıyla çözüyoruz. Marka deneyiminin her tüketici temas noktasında tutarlı olmasını sağlayan geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Ekibinizin bir uzantısı

Her zaman büyük resim hakkında fikir yürüten, marka adına sosyal dinlemeler yapan ve benzersiz hikayenizi anlatmak için mükemmel uyum sağlayacak ilgili medya kuruluşlarını araştıran entegre bir ekibiz. Hangi konuda desteğe ihtiyacınız olursa olsun, biz aynı takımdayız. Medya ilişkileri ve kriz yönetiminden influencer iletişimi, dijital marka yönetimi, grafik tasarım ve web geliştirmeye kadar.

Yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız!

Fikirlerle oynamayı, yaratıcılık, tasarım, yazılım ve kelimeleri kullanarak cesur ama anlamlı mesajlar oluşturmayı seviyoruz. Böylece markalar, kitleleriyle yeni ve yenilikçi bir şekilde iletişim kurabiliyor.

Markanızın fiziksel ve duygusal özelliklerini ortaya koyarak rakiplerinden farklılaşacağı noktaları ön plana çıkarırız. İmajınızı güçlendirir, marka bilinirliğinizi artırırız. Maksimum medya görünürlüğü ile hedef kitlenizi tetikleriz. Marka değeri yaratacak ve artıracak, hedef kitlenizde pozitif algı geliştirecek iletişim stratejileri belirler, uygular ve ölçümleriz.